Dünyanın en görkemli elektronik müzik festivali: Tomorrowland

Dünyanın en görkemli elektronik müzik festivali: Tomorrowland

Müzik sizi en yükseğe çıkaran ve dünyanın en iyi DJ'lerine tanıklık etmek her zaman sizin hayalimizse ya da deliliğin bir parçası olmak sizin işinizse, Tomorrowland tam size göre bir yer kadar olmanız gereken yer! Dünyanın en büyük ve en çılgını olmak elektronik müzik festivali Tomorrowland, hayatınızda en az bir kez yaşayabileceğiniz en üst düzey bir deneyim.

En yüksek zirveyi sunan Tomorrowland festivali, her yıl Boom'da gerçekleşen dünyanın en iyi ve en büyük elektronik müzik festivalidir. 2005 yılında başlayan Tomorrowland, müzik festivalinde her yıl sadece en iyi sanatçı, tekno ve sahne tasarımları yer aldı. Dünyada müziğe gerçekten anlam kazandıran bir yer varsa, orası da Tomorrowland’dir.

Neden Özel?

 • Hardwell, Vini Vici, Kayıp Hikayeler, Alan Walker, San Holo, Oliver Heldens ve daha fazlası gibi 1000'den fazla ünlü DJ ve sanatçının yer aldığı Tomorrowland festivali, tüm dünyada eşsiz bir müzik festivali.
 • Festival, sadece 'Bugün Canlı, Yarın Sevgiyi Birleştir, Sonsuza Kadar Birimi' dünyadaki müzik severlere vaaz etmekle kalmıyor, aynı zamanda buna inanmalarını sağlıyor.
 • Akıllara durgunluk veren ve ruh tatmin edici müziğin yanı sıra, Tomorrowland festivali ayrıca 15 muhteşem sahne tasarımına ve nefes kesen havai fişeklere sahiptir.
 • Daha ne? 200'den fazla ülkeden binlerce kişiyi tek çatı altında toplar ve hepsini tek bir dilde, müziğin sihrinde birleştirir!

Ne Zaman ve Nerede?

Her yıl olduğu gibi, müzik festivali Temmuz ayının son iki hafta sonlarında Belçika'nın Boom kentinde gerçekleşecek ve burada yarın 2019’un teması Planaxis'in Hikayesi olacak. İnsanlığın geri kalanında bilinmeyen bir sualtı sırrını keşfeden bir adama odaklanıyor.

Tomorrowland 2020 Tarihleri: 17 – 26 Temmuz

Konum: Bölge Recreatiedomein De Schorre, Boom, Belçika

Nasıl Gidilir?

Tomorrowland, Belçika'da Antwerp ve Brüksel arasında bulunan Boom'da bir eğlence alanında De Schorre'da yer alır. Brüksel'e veya Anvers'e girdiğinizde festival alanına tren, araba veya otobüs ile kolayca ulaşılabilir.

Nerede Kalınır?

Belçika'nın Boom kentinde iyi otelleri kolayca bulabilirseniz, Tomorrowland şehrinde kalmak için en iyi yer festival alanı DreamVille. Farklı kültürlerden insanların bir araya geldiği, yemek yediği ve müzik festivali sırasında rahatladığı canlı bir şehir olan DreamVille, geniş bir konaklama yelpazesi sunmaktadır. 

Ne Yenir?

Yarın ülkeye gidecekseniz yemek, endişe duymanıza gerek olmayan şeylerden biri çünkü bu müzik festivali aslında dünyaya bir tabakta hizmet veriyor. Ve şimdiye kadar incelemelere göre, daha az dudak şapırtılı bir şey değil! Festival boyunca dünyanın dört bir yanından lezzetlerin tadını çıkarmak için kampınıza kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirmenize izin vermekten, lezzet tomurcuklarınızı nasıl doyuracağınızı gerçekten bilir.

Festival dışında, DreamVille şehrinde da çok sayıda restoran ve mağaza var. Böylece, her zaman etrafta yemek yiyebileceğiniz yerler olacak. Ancak Tomorrowland nakitsiz bir festival olduğundan, yere girmeden önce jeton satın almanız gerekir; bu sayede etrafta yemek ve içmek için kullanabilirsiniz.

Ne Almalıyım?

Boom, Belçika'nın Temmuz ayı boyunca hava durumu 23 ° C ile 14 ° C arasında değişiyor; bu yaz, renkli yazlık elbiseler ve şortlar, bu yılki en büyük müzik festivali için toplamanız gereken şeyler;

 • Bir çift serin güneş gözlüğü
 • Rahat yaz kıyafetleri
 • Müzik çılgınlığını yakalamanıza yardımcı olan bir kamera
 • Kamp yeri için birkaç munchies ve içecek
 • Rahat ayakkabılar
 • Temel ilaçlar
 • Tüm seyahat belgeleriniz

Kayıt

İlk önce verildikleri gibi bilet almanın garantili bir yolu yoktur, ancak ilk sırada gelirken, en son listeye girme şansınız olduğundan emin olmanın en iyi yolu, doğru bir şekilde kaydolmaktır.

 • Ön kayıt işleminin başladığı günü önceden kaydettiğinizden emin olun ve ad, iletişim numarası ve e-posta kimliği gibi tüm temel ayrıntıları sağlayın. Ayrıca, adı bilet olarak satın aldığınız kişi için girdiğiniz bilgilerin festival bilekliği ile eşleşmesi gerektiğinden emin olun.
 • Bir üçüncü taraf web sitelerinden bilet almamak için dolandırıcılık olabilir.
 • Bilet alırken herhangi bir hatayla karşılaşmamanız için uluslararası bir işlem yapacağınız konusunda bankanızı önceden bilgilendirin.